Lesrooster

Het dansseizoen 2019-2020 start op maandag 9 september 2019. Voor het lesrooster 2019-2020 in Enkhuizen kunt u onderstaand overzicht raadplegen. (Wijzigingen voorbehouden)

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Maandag

09:15 - 09:45 uur: Dansen aan Moeders' hand

10:15 - 11:15 uur: Danstraining

16:00 - 17:00 uur: Klassiek Ballet - Basis IV

17:00 - 18:00 uur: Klassiek Ballet - Basis V

18:00 - 19:00 uur: Klassiek Ballet - Basis VII

19:00 - 20:00 uur: Klassiek Ballet - Basis IX

20:00 - 21:00 uur: Introcombo - Modern

----------------------------------------------------------------------------------------

Dinsdag

15:45 - 16:30 uur: HipHop I

16:30 - 17:30 uur: HipHop II

17:30 - 18:30 uur: HipHop III 

18:45 - 19:45 uur: HipHop IV

19:45 - 20:45 uur: HipHop V

-------------------------------------------------------------------------------------------

Woensdag

14:30 - 15:15 uur: Op weg naar Ballet (ADV+)

15:15 - 16:00 uur: Klasiek ballet - Basis I-a

16:00 - 17:00 uur: Klassiek ballet - Basis II

17:00 - 18:00 uur: Klassiek ballet - Basis III

18:00 - 18:15 uur: Klassiek ballet - Spitzentechniek I  

18:15 - 19:15 uur: Klassiek ballet - Basis VI-b 

19:15 - 19:30 uur: Klassiek ballet - Spitzentechniek II

19:30 - 20:30 uur: Klassiek ballet - Basis VIII

20:30 - 21:45 uur: Klassiek Ballet - Volwassenen

-------------------------------------------------------------------------------------------

Donderdag

10:15 - 11:15 uur: Pilates (via Seniorenschool)

15:30 - 16:00 uur: Streetdance Jongens - ADV

16:00 - 17:00 uur: Streetdance Jongens I

17:00 - 18:00 uur: Streetdance Jongens II

18:00 - 19:00 uur: Streetdance Jongens III 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Vrijdag

16:00 - 17:15 uur: Klassiek ballet - Selectie D

17:15 - 17:30 uur: Klassiek ballet - Spitzentechniek I

17:30 - 18:45 uur: Klassiek ballet - Selectie C

18:45 - 19:00 uur: Klassiek ballet - Spitzentechniek II

19:00 - 20:15 uur: Klassiek ballet  - Selectie B

20:15 - 20:45 uur: Klassiek Ballet - Spitzentechniek III

20:45 - 21:45 uur: Klassiek ballet - Selectie A

-----------------------------------------------------------------------------

Zaterdag

10:00 - 10:45 uur: Op weg naar Ballet (ADV+)

10:45 - 11:30 uur: Klassiek Ballet - Basis I-b

11:45 - 12:30 uur: Streetdance I 

12:30 - 13:30 uur: Streetdace II

13:30 - 14:30 uur: Streetdance III

------------------------------------------------------------------------------

-

 

© 2011 - 2019 Enkhuizer Balletschool | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel